رونمایی از پرتال جامع خدمات ۱۰۰۰خدمات

📑 شرکت پویان درمان ایرانیان با هدف خدمت رسانی و ارائه خدمات به عموم مردم و ایجاد اشتغال و کارآفرینی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۰۴ افتتاح گردید.
این شرکت به شماره مجوز/ثبت ۵۲۲۰۷۹ و شناسه ملی ۱۴۰۰۷۳۷۵۳۳۲ در راستای توسعه تجارت الکترونیک و رونق بخشیدن به کسب کار آن هم در عصر فناوری اطلاعات و ارتباطات گام نهاده تا بتواند نیازهای سالیانه و ماهیانه و حتی روزمره شما عزیزان را برطرف کند و در آینده ای نزدیک همین مهم را در عرصه بین المللی برای تمامی کاربران ممکن کند.
یکی از اصلی ترین نیازهای هر امتی و ملتی درمان است و این شرکت درحیطه درمان صرفه جویی در مخارج بهداشتی و درمانی را برای شما عزیزان به ارمغان آورده است.
اما این پایان ماجرا نیست…
میتوان گفت درهر کسب و کاری رونق بخش آن تجارت،تبلیغات است اما هزینه های هنگفتی برای تبلیغات باید پرداخت نمود تا مشتری تجارت شما را بشناسد و به شما مراجعه کرده و از شما محصولات یاخدمات دریافت کند.
ما راه بهتر و مناسبتری سراغ داریم…
این شرکت به کاربران خود پنل پیامکی پیشرفته اعطا میکند که میتوانند با آن تمام نیازهای تبلیغاتی خود را برطرف کنند و از تمام خدمات پنل پیامکی به صورت رایگان استفاده کنند تا شاهد چشمگیر صرفه جویی در هزینه ها و زمان باشند. مفتخریم اعلام کنیم که پنل پیامکی ۱۰۰۰ خدمات جزء معدود پنل هایی است که کمترین تعرفه را دارا میباشد و خدمات فوق العاده ای رو به صورت همزمان برای شما کاربران گرامی به وجود آورده است. (عکس کارت ویزیت)
حذف کارت ویزیت و کاتالوگ و بروشور و جایگزینی کارت ویزیت الکترونیکی در تجارتتان به شما کمک خواهد کرد و سودمند تر خواهد بود شما این امکان را دارا میباشید تا دراین شرکت کارت ویزیت رایگان هم دریافت کنید و از خدمات متنوع آن بهره مند بشین شما میتوانید خدمات با کیفیت مناسب تری را به مشتریانتان ارائه دهید تا از رضایت آنها برخوردار بشوید.
اپلیکیشن های رایگان
از اپلیکیشن های رایگان که در اختیارتان قرار میگیرد میتوانید بسته به نیازتان استفاده کرده و آنها را دریافت کنید و به مشتریانتان هم ارائه دهید آن هم به صورت کاملا رایگان.
این خدمات بخشی از خدمات شرکت پویان درمان ایرانیان بوده و به تمامی شما عزیزان این نوید را میدهیم تا خدمات این شرکت روز به روز بهتر و متنوع تر شده تا با قدرت هرچه تمام تر پیشرو در این صنعت باشیم.

 

در این راستا شرکت اقدام به رونمایی از پرتال جامع خدمات خود کرده  تا کاربران عزیز بتوانند با اطمینان خاطر و به سهولت به خدمات شرکت دسترسی داشته باشند.

my.1000khadamat.org

admin ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ ۰ دیدگاه
دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.